Bir sorunuz mu var?
Mesajı gönderildi. Kapalı

Etkin Defter eğitimcileri olarak biz, alanında uzman, kendini eğitime adamış bir aileyiz. Eğitimcilerimiz sadece kendi alanlarında dersler vermemekte, öğrencilerimizin dersleri neden öğrenmeleri gerektiğini ve bu bilgilerin kendilerine ne gibi faydalar sağlayacağını onlara anlatarak, kaliteli eğitim bilincini de aşılamaktadırlar. Bu bilinç ile eğitilen nesiller her zaman hem kendilerine hem de yaşadıkları topluma faydalı bireyler olacaklardır.

Etkin Defter eğitimcileri, öğrencilerine göre eğitim materyalleri hazırlarlar ve her öğrencinin anlama ve algılama özelliğine göre ders programı oluştururlar. Eğitimcilerimiz hem ders verir, hem de gelişmeleri takip eder. Öğrencideki gelişmelerin yakın takibi sayesinde başarısız olma gibi bir durumu ortadan kaldırmış oluruz.

Etkin Defter eğitimcileri kendi hazırlamış oldukları materyalleri öğrencilerimize sunmaktadır. Bu materyaller öğrencinin gelişim sürecine göre basitten zora doğru giden bir metot ile hazırlanmaktadır. Bu materyallerin kişiye özgü olması sayesinde öğrenciler derslerini daha iyi takip edebilmekte ve derslerine karşı daha istekli olmaktadırlar.

Etkin Defter olarak değişen eğitim metotlarına rağmen bütün öğrencilerimize onlar için önemli ve gerekli olan eğitim hizmetini en kaliteli olarak vermeyi taahhüt ediyoruz. Çünkü her birey özeldir.

Video Ders İçerikleri Neler İçerir.

Etkin-Defter-Hakkimizda-icerik-Duzenleme - Optimizasyon
Etkin Defter Hakkımızda

Bilgi

Bilgi Kavrama

Bilgi Uygulama

Yeni Nesil Sorular

Çıkmış Sorular

Sertifikalar

Matematik Öğretmenliği
Bilgisayar Mühendisiliği Yüksek Lisans
Bilgisayar Mühendisliği Lisans Öğrencisi
Size en iyi deneyimi sunabilmemiz için web sitemizde çerezleri kullanıyoruz. Siteyi kullanmaya devam ederseniz, bunu kabul ettiğinizi varsayarız. We are committed to protecting your privacy and ensuring your data is handled in compliance with the General Data Protection Regulation (GDPR).